Gimnazjum im. Jana Pawła II     

w Czarnej Sędziszowskiej      

 

 

 

Kontakt

O szkole

Dyrekcja

Kadra

Patron

Gigazetka

Samorzad

Galeria

Absolwenci

Dokumenty

Sport

Konkursy

Plan lekcji

Archiwum

Rok szkolny: 2009\2010

 

Absolwenci

Parafia pw. Świętego Stanisława w Czarnej Sędziszowskiej

 

 

Rodzina Szkół im. Jana Pawła II

  Kuratorium  Oświaty

 w Rzeszowie

OKE w Krakowie

Rok szkolny 2016/2017


IIIA

Basara Anna
Borek Patrycja
Branach Aneta
Drelich Anna
Feret Judyta
Feret Kamila
Kamień Dawid
Knych Kamila
Kopacz Dawid
Koza Arkadiusz
Kozak Antoni
Michałek Klaudia

 

Noga Karolina

Przywara Anna
Przywara Ewa
Siewierska Zuzanna
Siwiec Mariola
Skowroński Patryk
Świder Marcin
Wolak Julia
Wójcik Gabriela
Zawisza Patryk
Ziobro Patryk
Majka Patryk

Wychowawca:

mgr Anna Czyż


III B

Bąk Gabriela
Bezara Damian
Bieś Grzegorz
Depa Daria
Dziewit Gabriela
Dzik Karolina
Guzy Joanna
Kamień Gabriela
Łagowska Martyna
Maciołek Laura
Majka Jakub
Marciniec Natalia
Opaliński Patryk

 

Porzuczek Wiktoria
Przydział Katarzyna
Przydział Maciej
Rokosz Izabela
Różańska Magdalena
Różańska Natalia
Świniuch Gabriela
Wiktor-Zając Michał
Wójcik Dawid
Zięba Karolina
Ziobro Natalia
Żurad Anna


Wychowawca:

mgr Ewa Doroba


Rok szkolny 2015/2016

IIIA

Damian Basara
Piotr Bielarski
Mateusz Borek
Wojciech Borowiec
Justyna Czapor
Patryk Czółno
Agnieszka Feret
Paweł Feret
Mariki Ferfecka
Grzegorz Guzy
Marcin Jasiński
Hubert Kanach
Klaudia Kozak

 

Klaudia Krupa

Weronika Kujda
Damian Łojek
Ewa Mech
Radosław Ochał
Krzysztof Pipała
Kamila Potwora
Przemysław Skiba
Aleksandra Sroka
Hubert Szlachta
Patrycja Trojan
Michał Persak


Wychowawca:

mgr Albina Świerad


III B

 

Julia Bochnak
Martyna Branach
Maciej Brandys
Andżelika Dopart
Krystian Fabiński
Dominika Feret
Agnieszka Fitoł
Klaudia Gniewek
Marta Kopacz
Dariusz Kujda
Paweł Marcinek
Łukasz Noga
Wioletta Piwowar

Dominik Preneta
Jakub Sado
Karol Siwiec
Łukasz Siwiec
Natalia Sroka
Przemysław Świder
Patryk Wójcik
Karolina Zając
Bartłomiej Zawadzki
Karol Zawisza
Sergiusz Żyła
 


Wychowawca:

mgr Mariola Drozd


Rok szkolny 2014/2015

IIIA

Ernest Basara
Rafał Białek
Arkadiusz Chmiel
Marcin Czapka
Sebastian Daniel
Natalia Feret
Krzysztof Goraj
Anna Jarząb
Barbara Kaznecka
Helena Kozak
Karina Maciołek
Klaudia Majka
Anna Ochab
Wioletta Ochał

Bartłomiej Pipała
Gabriela Przydział

Anna Pszeniczna
Klaudia Rogala
Marzena Rój
Justyna Siwiec
Justyna Siwiec
Klaudia Sojka
Aleksandra Świniuch
Dawid Wdowik
Katarzyna Zawisza


Wychowawca:

mgr Anna Czyż


III B

 

Gabriela Bałdys
Ewa Basara
Sylwia Bizoń
Kamil Bykowski
Gabriela Depa
Izabela Feret
Gabriela Gdowik
Oliwia Kamień
Marek Kyciński
Filip Majka
Wioletta Patro
Justyna Różańska

Przemysław Rzepa
Ireneusz Skorupa
Wojciech Sroka
Kacper Szlachta
Tomasz Świder
Weronika Wiercińska
Anna Wojdon
Kinga Zawadzka
Krystian Żurad


Wychowawca:

mgr Bogusława Skiba

III C

 

Dagmara Barnak
Szymon Bryk
Karolina Chmiel
Kamila Ciężkowska
Mateusz Czapka
Sebastian Czapka
Małgorzata Łagowska
Justyna Maciejko
Gabriela Niewiadomska
Gabriela Piwowar
Marzena Przywara

Michał Rolek
Sylwia Różańska
Anna Sado
Katarzyna Siwiec
Kamil Walicki
Maksymilian Wolak
Arkadiusz Zawisza
Magdalena Zioło
Nikodem Żyła


Wychowawca:

mgr Małgorzata Łagowska


Rok szkolny 2013/2014

IIIA

Bieś Wojciech
Borowiec Hubert
Bryk Michał
Bryk Paweł
Cyzio Monika
Drałus Dawid
Dziuba Ewa
Gdowik Sebastian
Krzywdzik Dagmara
Kurzeja Hubert
Kwaśnik Adam
Marek Wojciech
Motyka Beata
Mytych Magdalena

Patro Patryk

Pazdan Aleksandra
Persak Joanna
Pipała Anna
Raś Grzegorz
Siwiec Paweł
Śliwa Natalia
Świder Szymon
Świniuch Jakub
Szybisty Dagmara
Wiktor-Zając Marcin
Ziobro Magdalena
Żurad Rafał
Grodzki Mariusz

Wychowawca:

mgr Lidia Sroka


III B

 

Bocheńska Gabriela
Chmiel Mateusz
Depa Krystian
Dzik Kamil
Feret Jadwiga
Kłusek Rafał
Knych Bernadetta
Knych Katarzyna
Kwarta Wioletta
Łagowska Katarzyna
Majka Ewelina
Majka Jagoda
Majka Kinga
Niewiadomska Andżelika
Ochab Paweł

Potwora Wioletta
Przydział Wojciech
Przywara Jolanta
Sędłak Karol
Siwiec Dawid
Sojka Andżelika
Szopa Jadwiga
Wdowik Arkadiusz
Wiktor Szymon
Wójcik Tomasz
Zając Kamil
Zamorski Albert


Wychowawca:

mgr Ewa Doroba


Rok szkolny 2012/2013

 

IIIA

Pamela Basara
Marcin Bednarz
Monika Chmiel
Wojciech Cielak
Ksawery Czapor
Natalia Głodek
Damian Goraj
Daniel Haracz
Kamil Kasprzyk
Marcin Kaznecki

Krzysztof Majka
Wojciech Sitko
Maria Siwiec
Barbara Sękowska
Roksana Sowa
Joanna Stanek
Aneta Świder
Hubert Zamorski
Joanna Zawadzka

Wychowawca:

mgr Małgorzata Mytych


III B

Konrad Andreasik
Sebastian Bajor
Patrycja Basara
Łukasz Charchut
Jakub Feret
Feliks Głodek
Miłosz Gratkowski
Kamil Jakubek
Monika Jarząb
Jadwiga Kamień
Aneta Kozak

Agata Kwarta
Rafał Mytych
Bartłomiej Opaliński
Sylwia Orzech
Damian Przywara
Joanna Rak
Klaudia Walicka
Bartłomiej Warian
Kamil Żurad

Wychowawca:

mgr Mariola Drozd


III C

Przemysław Borowiec
Partyk Dryja
Joanna Dzik
Krystian Feret
Marzena Feret
Iwona Ferfecka
Marcin Guzy
Łukasz Kłoskowicz
Aleksandra Kot
Przemysław Książek
Kinga Mazan
Anna Piwowar

Dawid Pondo
Bartłomiej Rogala
Iwona Rój
Sabina Różańska
Karol Siwiec
Wojciech Siwiec
Patrycja Sojka
Kamil Wierciński
Grzegorz Ziobro

Wychowawca:

mgr Albina Świerad


Rok szkolny 2011/2012

IIIA

1. Brandys Gabriela
2. Chmiel Adrian
3. Czapka Gabriela
4. Drałus Aneta
5. Filipek Michał
6. Grendysa Marek
7. Kujda Patryk
8. Kwarta Arkadiusz
9. Kyciński Krzysztof
10. Lis Szymon
11. Mytych Barbara
12. Pazdan Mateusz
13. Pipała Paweł
14. Pondo Dominik

15. Potwora Karolina

16. Przydział Marcin
17. Przydział Maria
18. Przydział Sebastian
19. Różańska Faustyna
20. Siwiec Alicja
21. Sroka Kamila
22. Świerad Monika
23. Wiktor-Zając Ewelina
24. Zając Sebastian
25. Żurad Marika

Wychowawca:

mgr Małgorzta Łagowska


III B

1. Basara Wioletta
2. Basara Wojciech
3. Czapka Natalia
4. Feret Rafał
5. Filipek Antoni
6. Głodek Joanna
7. Kamińska Gabriela
8. Kaznecki Mateusz
9. Kisiel Marcin
10. Knych Mariola
11. Łagowska Iwona
12. Majka Joanna
13. Ochab Karolina

14. Paruch Urszula
15. Plis Wojciech
16. Przypek Dariusz
17. Rokosz Adrian
18. Siwiec Sylwia
19. Szopa Wioletta
20. Świder Sylwia
21. Wojdon Justyna
22. Wójcik Kamila

Wychowawca:

mgr Bogusława Skiba

mgr Anna Czyż


Rok szkolny 2010/2011

IIIA

1. Basara Adam
2. Bednarz Żaneta
3. Brandys Kamila
4. Drałus Kacper
5. Dudek Klaudia
6. Głodek Klaudia
7. Jankowska Paulina
8. Lis Patryk
9. Majka Kamila
10. Opaliński Artur
11. Orzech Michał
12. Początek Edyta
 

13. Początek Katarzyna
14. Przydział Monika
15. Rak Joanna
16. Różański Michał
17. Sito Konrad
18. Siwiec Kamil
19. Siwiec Ptryk
20. Strzępek Monika
21. Świder Dawid
22. Zawadzki Dariusz
23. Zawisza Hubert
24. Ziobro – Feret Daniel
 

Wychowawca:

mgr Lidia Sroka


IIIB

1. Balicka Anita
2. Basara Karolina
3. Bąk Dominik
4. Blicharz Paweł
5. Charchut Ewa
6. Cyzio Bartłomiej
7. Depa Daniel
8. Dzik Adrian
9. Feret Barbara
10. Gaweł Dagmara
11. Klyś Sylwia
12. Majka Tomasz
13. Orzech Tomasz

 

14. Plis Paweł
15. Przywara Ewelina
16. Rokosz Dariusz
17. Sarama Karol
18. Siwiec Kamil
19. Skiba Urszula
20. Sredniawa Natalia
21. Szopa Natalia
22. Śliwa Grzegorz
23. Śliwa Łukasz
24. Warian Kamil
25. Winiarz Monika
26. Zawisza Ewa
 

Wychowawca:

mgr inż. Ewa Doroba


Rok szkolny 2009/2010

IIIA

1. Chajec Kacper
2. Cielak Patrycja
3. Czapor Karol
4. Dziewit Rafał
5. Filipek Sebastian
6. Giełdon Dariusz
7. Grendysa Elżbieta
8. Kot Łukasz
9. Kret Klaudia
10. Kyciński Adam
11. Ochał Grażyna
12. Pieja Beata
13. Przydział Damian
14. Rak Marcin

15. Róg Agnieszka
16. Rój Ewa

17. Różańska Aleksandra
18. Różański Michał
19. Sroka Paulina
20. Szczerba Anna
21. Świder Magdalena
22. Świderski Jacek
23. Tylutka Patrycja
24. Warian Dorota
25. Zawadzki Wojciech
26. Zawisza Aneta

 

Wychowawca:

mgr Elżbieta Orzechowska


IIIB

1. Balasa Michał
2. Bezara Justyna
3. Bryk Magdalena
4. Budziński Łukasz
5. Czapka Eryk`
7. Feret Karolina
8. Jasiński Dariusz
9. Kłusek Dawid
10. Kwarta Aleksandra
11. Łagowska Karolina
12. Łagowski Damian
13. Malski Mateusz
14. Mytych Domunika
 

15. Ochał Natalia
16. Pipała Magdalena
17. Początek Marek
18. Przydział Wojciech
19. Rogala Karolina
20. Róg Joanna
21. Saj Iwona
22. Siewierska Katarzyna
23. Sołtys Mariola
24. Zając Patrycja
25. Zawisza Artur

Wychowawca:

mgr Mariola Drozd


 

Rok szkolny 2008/2009

IIIA

1. Aleksandra Charchut
2. Damian Dryja
3. Maria Feret
4. Bartłomiej Głodek
5. Kamil Głodek
6. Monika Grodzka
7. Natalia Jankowska
8. Piotr Kłusek
9. Beata Knych
10. Kamil Kopeć
11. Barbara Ochab
 

12. Sławomir Orzech
13. Karolina Początek
14. Janusz Sado
15. Angelina Skarbek
16. Marek Trojan
17. Marcin Urban
18. Łukasz Warian
19. Grzegorz Zając
20. Elżbieta Ziobro
 

Wychowawca:

mgr Bogusława Skiba


IIIB

1. Ewelina Basara
2. Presila Basara
3. Jakub Bąk
4. Łukasz Czapka
5. Agnieszka Grendysa
6. Ewelina Haraf
7. Paweł Jasiński
8. Anna Kamińska
9. Piotr Ochał
10. Karolina Orzech
11. Marek Początek

12. Adrian Przydział
13. Michał Przydział
14. Agnieszka Rak
15. Mariusz Rój
16. Kamil Sito
17. Alicja Skwirut
18. Marika Szybisty
19. Dawid Wiktor-Zając
20. Weronika Ziobro-Feret


Wychowawca:

mgr Renata Skomra


IIIC

1.  Jakub Bizoń
2.  Mateusz Bochnak
3.  Łukasz Bryk
4.  Joanna Cięzkowska
5.  Monika Ferfecka
6.  Tomasz Filipek
7.  Piotr Goraj
8.  Arkadiusz Jeż
9.  Dariusz Kasprzyk
10. Paweł Krupa
11. Krzysztof Kubik
12. Mateusz Lepak
13. Krystian Majka

14. Magdalena Majka

15. Justyna Pichla
16. Tomasz Plis
17. Małgorzata Przydział
18. Konrad Rogala
19.Magdalena Róg
20. Angelika Różańska
21. Paweł Saj
22. Rafał Sitko
23. Magdalena Sroka
24. Marta Strzępek

25. Dawid Walicki
 

Wychowawca:

mgr Małgorzata Łagowska


2007/2008

IIIa

1. Anysz Ewelina
2. Czapka Konrad
3. Dopart Krystyna
4. Dopart Monika
5. Dryja Piotr
6. Dziadosz klaudia
7. Feret Kamil
8. Filipek Agata
9. Głodek Aleksandra
10. Głodek Krystyna
11. Goraj Marcin
12. Haraf Anna
13. Jasiński Łukasz

14. Klyś Ewelina
15. Kubiś Mateusz
16. Majka Michał
17. Majka Tomasz
18. Nyzio Joanna
19. Ptaszek Aleksandra
20. Różańska Iwona
21. Sroka Natalia
22. Stanek Jakub
23. Śmiałowski Dariusz
24. Wozowicz Piotr
25. Żurad Adam

Wychowawca:

mgr Małgorzata Łagowska


IIIb

1. Bajor Justyna
2. Basara Kamil
3. Bąk Natalia
4. Bykowska Agnieszka
5. ceszrz Damian
6. Chrapusta Szymon
7. Gaweł Weronika
8. Głodek Mateusz
9. Grodzki Marcin
10. Krupa Krzysztof
11. Książek Magdalena
12. Majka Aneta
13. Majka Barbara

14. Majka Damian
15. Marek Tomasz
16. Paruch Małgorzta
17. Przywara Piotr
18. Różańska Patrycja
19. Sado Dawid
20. Skarbek Natalia
21. Warian Grzegorz
22. Wsisło Dominika
23. Zając Patryk
24. Zawisza Magdalena
25. Żuczek Marcin

Wychowawca:

 mgr inż. Ewa Doroba


IIIc

1. Basara Karolina
2. Basara Piotr
3. Bąk Dominika
4. Bochnak Wacław
5. Cielak Katarzyna
6. Dudek Iwona
7. Feret Karolina
8. Filipek Anna
9. Filipek Michał
10. Gruca Krzysztof
11. Guzy Ewelina
12. Kania Joanna
13. Knych Aneta
14. Koza Krystian
15. Kozak Justyna

16. Lepak Jolanata
17. Majka Karolina
18. Niewiadomski Krystjan
19. Nyzio Wioletta
20. Pas Rafał
21. Przydział Dawid
22. Przydział Konrad
23. Przywara Monika
24. Sitko Zuzana
25. Siwiec Kamil
26. Sroka Justyna
27. Styczyński Paweł

Wychowawca:

 mgr Lidia Sroka


2006/2007

IIIa

1. Anysz Michał

2. Branach Patrycja

3. Budzińska Magdalena

4.Czapka Izabela

5. Czapka Marcin

6. Draus Edyta

7. Fabiński Mateusz

8. Filipek Anna

9. Gąsior Kinga

10. Gąsior Krzysztof

11. Jeż Joanna

12. Koza Monika

13. Kozak Beata

14. Kwarta Izabela

15. Ochał Karolina

16. Ochał Karol

17. Pas Arkadiusz

18. Pipała Rafał

19. Placek Karolina

20. Potwora Joanna

21. Przywara Marcin

22. Rogala Rafał

23. Sitko Anna

24. Siwiec Roman

25. Świderski Paweł

26. Świniuch Ewa

27. Walicka Joanna

28. Zając Konrad

29. Zawisza Monika

 

Wychowawca : mgr Joanna Cyzio


 

IIIb

1. Babiarz Marcelina

2. Basara Krzysztof

3. Basara Joanna

4. Basara Marcin

5. Bednarz Martyna

6. Cyzio Kamil

7. Daniel Arkadiusz

8. Dopart Piotr

9. Dryja Karolina

10. Dunaj Katarzyna

11. Głodek Robert

12. Grodzki Fabian

13. Haracz Aleksandra

14. Jarosz Mateusz

15. Kopeć Patrycja

16. Przydział Aneta

17. Rój Damian

18. Sado Wojciech

19. Sitko Aneta

20. Siwiec Dawid

21. Skiba Małgorzata

22. Wiktor Małgorzata

23. Ziobro Alicja

24 .Ziobro Karol-Feret

Wychowawca : mgr Mariola Drozd


IIIc

1. Anysz Edyta

2. Bąk Paulina

3. Blicharz Agnieszka

4. Czapka Wioletta

5. Dłużeń Ewelina

6. Dudek Anna

7. Filipek Agnieszka

8. Fitał Mariusz

9. Głuch Paweł

10. Jurzecka Dominika

11. Kasprzyk Krzysztof

12. Kot Witold

13. Majka Krzysztof

14. Majka Paweł

15. Orzech Justyna

16. Pieja Iwona

17. Początek Aneta

18. Przypek Tomasz

19. Przywara Paweł

20. Pyrc Tomasz

21. Saj Edyta

22. Sędłak Joanna

23. Szczerba Maria

24. Szylar Róża

25. Wiktor Bartłomiej

26. Zawisza Andrzej

27. Zawisza Barbara

28. Zawisza Paweł

Wychowawca : mgr Teresa Szczęch


2005/2006

IIIa

Bielarska Agata

Drałus Andżelika

Drążkiewicz Mateusz

Głodek Bernadeta

Głodek Sylwia

Gniewek Michał

Goles Tomasz

Guzy Michał

Haraf Mariusz

Kaminski Bartłomiej

Kogut Joanna

Łojek Łukasz

Majka Bernadeta

Micek Mateusz

 

Pas Mateusz

Placek Dawid

Plis Agnieszka

Potwora Katarzyna

Przydział Sylwia

Siewierski Konrad

Sitko Bartłomiej

Siwiec Mateusz

Skwirut Mateusz

Ziobro Jacek

Ziobro Joanna

Ziobro Piotr

 

Wychowawca : mgr Albina Świerad

 


IIIb

Basara Krzysztof

Basara Wojciech

Bizon Joanna

Cyzio Justyna

Czapka Regina

Daniel Damian

Dopart Łukasz

Głodek Janusz

Głodek Rafał

Goraj Mateusz

Grendysa Marcin

Koza Barbara

Kozek Aneta

Kret Mateusz

Majka Monika

Malski Wojciech

Nyzio Wojciech

Orzech Aneta

Poczatek Rafał

Skarbek Wioletta

Stanek Bartłomiej

Warian Piotr

Żurad Karol

Żurad Marcin

 Wychowawca : mgr Bogusława Skiba


IIIc

Anysz Damian

Barnadzka Beata

Bochnak Anna

Czółno Anna

Fitoł Karolina

Kania Michał

Kozak Katarzyna

Krupa Artur

Kubik Damian

Ocytko Dariusz

Paruch Eugeniusz

Piwowar Katarzyna

Plis Magdalena

Płonka Dariusz

Płonka Rafał

Przydział Paweł

Ró¿anski Łukasz

Saj Mariusz

Siwiec Łukasz

Swider Grzegorz

Swider Tomasz

Zabawska Natalia

Zawisza Piotr

 

Wychowawca : mgr Anna Czyż


2004/2005

IIIa

1. Balicka Ewelina

2. Baran Krzysztof

3. Branach Sylwia.

4. Feret Łukasz

5. Feret Natalia

6. Głodek Dariusz

7. Kozak Wioletta

8.Kwarta Justyna

9. Pieczonka Dariusz

10. Początek Piotr

11. Putyło Arkadiusz

12. Rogala Marzena

13. Sitko Weronika

14.Skwirut Michał  

15. Sroka Justyna  

16. Szeliga Grzegorz

17.  Świder Ksawery

18. Trojan Ewelina

19. Tylutka Gabriela

20. Ziobro Łukasz

21. Żurad Michał

 

Wychowawca : mgr Elżbieta Maroń

 


IIIb

1. Basara Konrad

2. Basara Magdalena

3. Czaja Michał

4. Daniel Mateusz

5. Drozd Krzysztof

6. Drozd Wojciech

7. Dunaj Mateusz

8. Haracz Anna

9. Kozak Agnieszka

10. Kozek Kinga

11. Majka Bogdan

12. Marciniec Michał

13. Marek Anna

14. Przydział Izabela

15. Sado Anna

16. Siewierski Dawid

17. Sitko Andrzej

18. Siwiec Katarzyna

19. Surman Justyna

20. Trojan Artur

21. Urban Marta

22. Warian Mateusz

23. Zawisza Konrad

24. Żuczek Grzegorz

Wychowawca : mgr inż Ewa Doroba


IIIc

1. Bochnak Wojciech

2. Borek Jerzy

3. Charchut Rafał

4. Fitoł Łukasz

5. Fitoł Marcin

6. Fitoł Rafał

7. Gdowik Joanna

8. Gruca Małgorzata

9. Kania Piotr

10. Kisiel Justyna

11. Knych Justyna

12. Kozek Paulina

13. Krupa Adam

14. Kubik Anna

15. Kiciński Michał

16. Majka Ewelina

17. Miazga Ewa

18. Ocytko Paulina

19. Pichla Damian

20. Przydział Roman

21. Rokosz Paweł

22. Stręk Katarzyna

23. Zabawska Monika

24. Zawisza Agnieszka

25.  Ziobro Anna

26. Zioło Paweł

Wychowawca : mgr Lidia Sroka


2003/2004

IIIa

1. Anysz Magdalena

2. Balicki Dawid

3. Benarz Paulina

4. Feret Piotr

5. Gąsior Sylwia

6. Gdowik Krzysztof

7. Głodek Damian

8.Haraf Tomasz

9. Jemioła Edward

10. Majka Agnieszka

11. Motyka Agnieszka

12. Ochał Damian

13. Pipała Wioleta

14. Putyło Aneta

15. Saj Justyna  

16. Siwiec Barbara  

17. Szeliga Dariusz

18. Świderski Bartłomiej

19. Świniuch Łukasz

20. Świniuch Monika

21. Twardowska Anna

22. Ptaszek Izabela

Wychowawca : mgr Joanna Cyzio


IIIb

1. Barnadzki Grzegorz

2. Basara Grzegorz

3. Basara Kamil

4. Charchut Dorota

5. Czapka Anna

6. Czapka Mateusz

7. Rogala Bernadeta

7. Drozd KArolina

8. Dziadosz Łukasz

9. Głodek Monika

10. Gniewek Katarzyna

11. Guzy Jolanta

12. Kozak Paweł

13. Micek Ewelina

14. Pach Bartłomiej

15. Patro Patrycja

16. Płonka Szymon  

18. Rogala Łukasz

19. Sitko Łukasz

20. Sitko Magdalena

21. Świder Adrianna

22. Świniuch Monika

23. Ziobro Monika

Wychowawca : mgr Mariola Drozd


IIIc

1. Ciężkowska Barbara

2. Czaja Lidia

3. Feret Bartosz

4. Goraj Barbara

5. Głodek Sylwia

6. Grendysa Joanna

7. Gruca Grzegorz

8. Jakubek Dawid

9. Jankowska AMgdalena

10. Knych Karolina

11. Koba Łukasz

12. Kubik Edyta

13. Malska Barbara

14. Nyzio Jadwiga

15. Plis Łukasz

16. Przydział Damian

17. Sitko Patrycja

18. Siwiec Aneta

19. Styczyński Bartłomiej

20. Szczępek Damian

21. Szczęch Piotr

22. Świder Alicja

23. Świerad Konrad

24. Wozowicz Mateusz

25. Zając Sylwia

26. Ziobro Damian

27. Fabiński Mariusz

Wychowawca : mgr Teresa Szczęch

2002/2003

IIIa

1. Bąk Karolina

2. Bednarz Bartłomiej

3. Czapka Alina

4. Filipek Dorota

5. Filipek Justyna

6. Gdowik Barbara

7. Głodek Natalia

8. Grendysa Mariusz

9. Haracz Jakub

10. Klyś Kamil

11. Klyś Paulina

12. Lachcik Rafał

13. Lis Andżelika

14. Majka Joanna

15. Majka Natalia

16. Marek Łukasz

17. Nyzio Angelika

18. Parys Sylwia

19. Placek Adrian

20. Siewierska Beata

21. Skoczek Łukasz

22. Śmiałowski Tomasz

23. Wcisło Krzysztof

24. Wiktor Paweł

25. Wójcik Piotr

26. Zięba Klaudia

Wychowawca : mgr Albina Świerad


IIIb

1. Basara Łukasz

2. Basara Mateusz

3. Basara Paweł

4. Bizoń Renata

5. Draus Natalia

6. Drozd Łukasz

7. Dunaj Agata

8. Głodek Edyta

9. Głodek Karolina

10. Gniewek Marcin

11. Kwarta Piotr

12. Kyciński Wojciech

13. Majka Katarzyna

14. Motyka Małgorzata

15. Orzech Magdalena

16. Pieczonka Agnieszka

17. Pipała Mariusz

18. Początek Kazimierz

19. Popielarz Aneta

20. Przydział Łukasz

21. Skiba Klaudia

22. Trojan Mateusz

23. Żurad Amelia

24. Żurad Bartłomiej

Wychowawca : mgr Bogusława Skiba


IIIc

1. Babiarz Justyna

2. Bakota Agnieszka

3. Basara Artur

4. Basara Sylwia

5. Bieszcz Monika

6. Bochnak Krzysztof      

7. Chmiel Kinga

8. Czapka Magdalena

9. Czapka Mateusz

10. Czapka Wioletta

11. Fitoł Paweł

12. Głodek Anna

13. Głodek Barbara

14. Koba Tomasz

15. Kozek Barbara

16. Kujda Piotr

17. Ocytko Paweł

18. Plis Jadwiga

19. Początek Aneta

20. Przypek Magdalena

21. Siwiec Ewelina

22. Stręk Michał

23. Świder Mateusz

24. Zabawski Marcin

Wychowawca : mgr Małgorzata Łagowska


2001/2002

IIIa

1. Marcin Bąk (Bączek)

3. Judyta Gąsior (Ćpunka)

2.Anna Feret (Feretka)

4. Katarzyna Głodek (Hipka)

5. Marcin Głodek (Bombel)

6. Aneta Kaczor (Łebolka)

7. Marcin Majka (Majtuś)

8. Magdalena Motyka (Motyczka)

9. Mateusz Patro (Mosiek)

10. Justyna Porzuczek (Stasia)

11. Marzena Przydział (Myka)

12. Łukasz  Różański

13. Rafał Sędłak

14. Paweł Sroka (Śoka)

15. Aneta Stec

16. Łukasz Świniuch (Bobek)

17. Artur Tylutki (Dziku)

18. Piotr Wiktor (Gruby)

19. Adrianna Zawisza (Zawiaska)

20. Andżelika Ziobro

21. Wojciech Żurad (Gacek)

 

Wychowawca : mgr inż. Ewa Doroba


IIIb

 

1. Krzysztof Balicki (Balyjka)

2.  Irena Basara (Smerfetka, Irka)

3. Katarzyna Bielarska

4. Joanna Charchut

5. Piotr Czpka (Ciapek)

6. Natalia Dziadosz ( Bulinka)

7. Dariusz Ignas

8. Mateusz Koza

9. Sabina Majka

10. Marcin Ochał

11. Aneta Orzech (Orzeszka)

12. Monika Pipała

13. Damian Putyło (Putlok)

14. Michał Rogala (Blady)

15. Paweł Saj (Saju)

16. Adam Siwiec (Adolf)

17. Alicja Sołtys

18. Izabela Świderska

19. Rafał Wozowicz

20. Jadwiga Żurad (Mała)

21. Paweł Żurad (Garguś)

Wychowawca: mgr Aleksander Czyż


IIIc

1. Anna Basara (Pamela)

2. Dariusz Bezara (Cyc)

3. Monika Ciężkowska (Cziki)

4. Krystyna Czapka (Kryska)

5. Tomasz Dunaj (Duncyk)

6. Grzegorz Dyrdała (Proziok)

7. Łukasz Dzik (Władzia)

8. Mateusz Fitoł (Matu)

9. Lucyna Głodek (Kluski)

10. Dariusz Haraf ( Harold)

11. Damian Klyś

12. Joanna Knych (Knurka)

13. Marcin Kogut (Szwej)

14. Ewa Kwarta (Ewka)

15. Waldemar Ochał (Ziutek, Dziunek)

16. Beata Pichla (Pichloszka)

17. Grzegorz Pichla (Kiepol)

18. Marcin Piwowar (Tempień)

19. Grzegorz Pyrc (Śprytny)

20. Anna Różańska

21. Sylwia Szczepek (Szczepka)

22. Rafał Świder (Stasiu)

23. Robert Świder (Świderski)

24. Magdalena Wąsik (Hydraulik)

Wychowawca: mgr Anna Czyż


 

 Jesteś naszym    gościem.