Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Czarnej Sędziszowskiej

 

Plan Lekcji

 

 

Kontakt

O szkole

Dyrekcja

Kadra

Patron

Gigazetka

Samorzad

Galeria

Absolwenci

Dokumenty

Sport

Konkursy

Plan lekcji

Archiwum

Rok szkolny: 2009\2010

Aktualności

Parafia pw. Świętego Stanisława w Czarnej Sędziszowskiej

Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej Sędziszowskiej

Rodzina Szkół im. Jana Pawła II

  Kuratorium  Oświaty

 w Rzeszowie

OKE w Krakowie

 

 

 

Koniec roku szkolnego zbliża się dużymi krokami. Oto lista uczniów, którzy w roku szkolnym 2010/2011 uzyskali najlepsze średnie. zobacz

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wyższych wyników w kolejnym roku.


Wykaz podręczników na rok szkolny 2011/2012 do pobrania:

      Klasa I     >> pobierz

      Klasa II    >> pobierz

      Klasa III  >>  pobierz

 


„Szukałem was” pod tym hasłem obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. W urodziny naszego błogosławionego papieża Jana Pawła II mieliśmy możliwość uczestniczenia w VIII dekanalnym konkursie wiedzy o tym Wielkim Polaku. W konkursie wzięło udział sześć uczestniczek reprezentujących trzy gimnazja z dekanatu sędziszowskiego: Gimnazjum w Czarnej Sędziszowskiej, Zagorzyc, Sędziszowa. Nad przygotowaniem i prowadzeniem całości konkursu czuwał ks. proboszcz E. Brzana. Wiedza zawarta w konkursie uświadamia nam jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu kult Eucharystii czyli Latrii.
Tak więc 18 maja – urodziny Jana Pawła II obchodzimy w sposób bardzo uroczysty. Laureatką tegorocznego konkursu została Joanna Rak z klasy IIIa, która zaimponowała wszystkim swoją wiedzą na temat naszego Patrona.

 Serdecznie gratulujemy!!
 


Zapraszamy do składania podań do naszego Gimnazjum.

Kwestionariusz do pobrania tutaj


W wyniku przeprowadzonego postępowania na kartę motorowerową 33 uczniów zostało pełnoprawnymi użytkownikami ruchu drogowego, którzy wykorzystują do poruszania się pojazdy o pojemności do 50 cm3

Gratulujemy!!


12 marca w OSP Czarna Sędziszowska odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez strażaków z OSP i KGW w Czarnej Sędziszowskiej. Uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali na przedstawieniu ciekawy program artystyczny, który wzbudził duże zainteresowanie wśród  licznie zgromadzonej widowni.

Zapraszam do galerii


27 lutego 2011 w kościele parafialnym nasza młodzież przedstawiała program refleksyjno - modlitewny przygotowujący nas do beatyfikacji
Sługi Bożego Jana Pawła II .   Galeria na stronie

 www.czarna.rzeszow.opoka.org.pl/2011index/b/index.html


14 lutego w Dzień świętego Walentego w naszym Gimnazjum odbył się kiermasz Walentynowy zorganizowany przez samorząd uczniowski. Dnia 17 lutego odbyła się dyskoteka z tej okazji. Uczniowie mieli możliwość wykonania sobie zdjęć na walentynkowego serca. W czasie  trwania zabawy czynna była kawiarenka, na której można było zakupić sobie przekąski. W dyskotece uczestniczyli również absolwenci z ubiegłe ko roku szkolnego.

                    Zapraszam do  galerii

Pamela Basara Ia

Joanna Stanek Ia


Dnia 13 stycznia  w Naszym Gimnazjum odbyła się zabawa Choinkowa zorganizowana przez Samorząd uczniowski i Radę Rodziców. Uczniowie poprzez głosowanie wybrali 10 hitów przy których się bawili w czasie trwania dyskoteki. Rada rodziców przygotowała mały poczęstunek.              Zapraszam do  galerii

Pamela Basara Ia

Joanna Stanek Ia


Rada rodziców Gimnazjum im Jana Pawła II w Czarnej Sędziszowskiej 5 marca 2011 organizuje zabawę karnawałową składkową.

Zgłoszenia pod nr telefonu 660276486

Serdecznie zapraszamy


21 grudnia w naszym gimnazjum odbyło się Spotkanie Opłatkowe. Uczestniczy mieli możliwość obejrzenia spektaklu pt. "Prezent" przygotowany przez Panią Małgorzatę Mytych i Paulinę Wiktor oraz uczniów klasy Ia. Uroczystość uświetnił również śpiew kolęd wykonanych przez zespół wokalno muzyczny pod kierunkiem Pana Aleksandra Czyża. Po spektaklu podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia.

Zapraszam do galerii

Opracowała:

Pamela Basara Ia

Joanna Stanek Ia


25 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa, na której obok andrzejkowych wróżb i gier zaprezentował się zespół taneczny działający w naszym  gimnazjum, oraz wybraliśmy najsympatyczniejszą gimnazjalistkę i najsympatyczniejszego gimnazjalistę, zapraszam do obejrzenia galerii.

  zobacz

 


92 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę
  w naszym gimnazjum zobacz

 


Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010r. w/s organizacji roku szkolnego (Dz. U Nr 186 poz. 1245) i po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego ustalam w roku szkolnym 2010/2011 następujące dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

02.11.2010r., 12.11.2010r., 07.01.2011r., 12.04.2011r.  - EG cz. humanistyczna, 13.04.2011r.- EG cz. matematyczno-przyrodnicza, 14.04.2011r. - EG cz. językowa,02.05.2011r.

 Pozostałe dwa  dni pozostawia się do dyspozycji na inne nieprzewidziane sytuacje uzasadnione organizacją pracy szkoły lub potrzebami społeczności lokalnej.
Ponadto informuję, że szkoła zapewnia w tych dniach możliwość udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych
.


 

22 października  na zaproszenie Dyrektora i Pani Renaty Skomra do naszej szkoły przyjechał wicemistrz Europy w chodzie sportowym z Barcelony 2010 Grzegorz Sudoł. Spotkanie to cieszyło sie bardzo dużym zainteresowaniem uczniów.

 

zobacz


"Odwaga świętości" pod tym hasłem w tym roku po raz 10  obchodziliśmy  Dzień Papieski. W tym czasie odbywa się wiele uroczystości związanych w naszym wielkim rodakiem. Uczniowie gimnazjum uczcili pamięć patrona  podczas wieczornicy przygotowanej dla uczniów i rodziców pod kierunkiem Pani Albiny Świerad oraz uroczystej akademii przygotowanej przez szkolne koło Caritas pod opieką pani Małgorzaty Mytych.

zobacz


14 października w Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów naszego gimnazjum.

 

zobacz


 

W dniu 30.09.2010r w naszym gimnazjum odbył się wieczorek zapoznawczy. Starsi uczniowie przygotowali dla pierwszoklasistów różne gry i zabawy.

 zobacz

 


 

Jedni z uśmiechami, inni z naburmuszona miną, ale wszyscy uczniowie punktualnie o godzinie 8 rozpoczęli rok szkolny 2010/2011. Na krótkiej  akademii  młodzież uczciła 71 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

 

Życzymy wszystkim samych sukcesów, owocnej pracy i wytrwałości w podejmowanych wyzwaniach.


Wykaz podręczników obowiązujących w klasie  Naszego Gimnazjum

dostępny w roku szkolnym 2010_2011 tutaj kliknij

 

Wykaz podręczników obowiązujących w klasie  II i III  Naszego Gimnazjum

 

 dostępny w roku szkolnym 2010_2011 tutaj kliknij


Aktualizacja:17.06.2011